HOORN – De laatste tijd worden we in Hoorn opgeschrikt door verschillende overvallen waarbij grof geweld niet wordt geschuwd. Jong of oud, thuis of op straat of aan het werk. Van pizzakoerier tot oude vrouw of man die thuis zit. Vuurwapens en messen. In parken, in tunneltjes, of de fiets, brommer of scooter. De overvallen vinden, lijkt het, overal plaats. Voelt u zich nog veilig in Hoorn? In uw huis? Op de fiets of brommer?
Durft u in het donker de straat nog op? Gaat u nog alleen op pad? Doet u ’s avonds als de deurbel gaat de deur nog open? Heeft u een honkbalknuppel achter de hand of heeft u een busje traangas? Heeft u extra sloten op uw deuren en ramen aangebracht? Wat doet u als ondernemer? Alleen nog PIN-betalingen? Geen wisselgeld meer voor pizzakoeriers?
Wat kan de politie in Hoorn doen? Wat moeten ze anders doen? Moeten zij hun prioriteiten aanpassen? Wat kan de gemeente doen? Wat kan de burgemeester doen? Wat moet er veranderen?
Veel vragen over een onderwerp dat velen in Hoorn bezig houdt. Dat zeer actueel is. Afgelopen weekend verschillende overvallen en dinsdagavond een gewapende overval op een woning in de Grote Waal., zie bericht hiervoor.
Denk mee. Praat mee.
Plaats uw reacties en suggesties onder dit bericht maar houd wel rekening met de regels die gelden voor reacties, zie Colofon. Dus altijd een geldig emailadres (wordt niet geplaatst en is alleen voor controle) en geen discriminatie of nietszeggende opmerkingen.