Dief neemt opvallende witte VOCH-fiets mee
3-6-2011
HOORN – Misschien komt het door de kleur wit en dacht de dief dat in Hoorn een heus Witte Fietsen Plan door de politieke partij VOC Hoorn was gestart. Feit is in ieder geval dat er nu iemand zich in het Hoornse voortbeweegt op een wel erg herkenbare gestolen fiets: Vrijdag werd een heuse politieke partij-fiets gestolen.
VOC Hoorn-fractievoorzitter Joke van der Meij is niet blij met de diefstal van hun VOCH-fiets en Twitterde zaterdag: “Welke VOCHoorn fan heeft vanmiddag onze campagnefiets gestolen? Kom op, deze mooie witte fiets is ook op andere manier te verkrijgen hoor!” Prompt werd haar Tweet enkele malen door anderen Retweeted.
Vrijdagmiddag is de VOCHoorn campagne fiets gestolen bij een woning op de Achter de Vest, tegenover de Mariatoren. Daar woont de huidige gebruiker, VOCH-bestuurslid Job van den Berge, die één van de drie campagnefietsen na de verkiezingen had overgenomen. Hij meldt HoornGids desgevraagd: “VOC Hoorn heeft tijdens de verkiezingscampagne een aantal fietsen aangeschaft via Van Vliet. De fietsen zijn een eye-catcher omdat ze helemaal wit zijn en daardoor erg opvallen. Aart Ruppert heeft er enkele maanden mee gereden. Verder is het bord tussen het frame met daarop het VOC Hoorn logo en wijblijven.nl site al eerder gestript. Veel mensen moeten de fiets herkennen omdat ik er dagelijks vooral in de binnenstad mee gefietst heb.”
Joke van der Meij laat tenslotte weten: “Je zou toch zeggen dat het opvalt als je zo’n fiets steelt, of is het een VOCHoorn fan? “
In ieder geval hierbij via HoornGids een oproep om de partijfiets weer terug te brengen danwel zijn status te melden…
Reactie: (Last)
4-6-2011, 14:17
Fiets is in Enkhuizen gesignaleerd bereden door Ton Naar. Achtervolging is ingezet per huifkar.
Reactie: (Jan)
4-6-2011, 11:10
Vervelend maar helaas realiteit van alle dag, moet je nu eens aangifte gaan doen van die fiets (als ze tijd hebben om hem op te nemen)en dan over een paar dagen of een week eens bellen of ze al wat weten, dan kan de politiek eens in de lijve meemaken wsaar burgers tegen aanlopen vandaag de dag. ik hoop overigens wel dat de fiets weer teracht komt.
Reactie: (Joke)
4-6-2011, 10:02
Inderdaad@Nomen Nescio het gaat om vrijdag 3 juni en niet om zaterdag 4 juni.Geen vooruitziende blik van mij maar verschrijving van de redactie.
Er rijden meer mensen rond op een VOCHoorn fiets zegt @Joris Mooijman. Dat klopt er waren totaal 3 fietsen.Op 1 reed Job (die is gestolen)dan heeft Joris er een en op het derde exemplaar tuft Piet Willems rond.
Reactie: (nomen nescio)
3-6-2011, 22:55
3-6 is nog altijd vrijdag. Dat Joke v/d Meij dus op zaterdag 4/6 twittert, moet een verschrijving van de redactie zijn hoewel iedereen van VOCHoorn zaterdag wel zal twitteren, vooruitziende blik?
Reactie: (Joris Mooijman)
3-6-2011, 21:41
Laten we wel even rekening houden met het feit dat er meer mensen in Hoorn rondrijden met zo'n fiets. Ik heb namelijk ook één van de campagnefietsen overgenomen en rijd er sindsdien op. Wel belangrijk om even te melden.